Przyrząd do masażu palców ANTYSTRESS

ANTYSTRESS

Pierścień ANTYSTRESS – wykonany z czystego ekologicznie metalu, nierdzewnej stali z dodatkiem srebra, oszlifowany diamentem, posiadający brylanowy blask. Charakteryzuje się on właściwościami magnetycznymi i obecnością prądów „redoks”.

W jakich okolicznościach można stosować przyrząd do masażu ANTYSTRESS?

Gdy weżmiesz ANTYSTRESS ze sobą w podróż, w delegację, na wczasy, pozbedziesz się nieprzyjemnych wrażeń w samolocie, choroby morskiej na statku, szybko dostosujesz się do różnic stref czasowych, do nowego klimatu, do burzy

magnetycznej i skoków ciśnienia. ANTYSTRESS przeciwdziała codziennemu stresowi, który dopada nas wszędzie. Zastosowanie pierścienia pozwala nam rozlużnić się w dowolnym momencie. ANTYSTRESS jest fizjologicznie nieszkodliwy (w odróżnieniu od tabletki, alkoholu, papierosa).

ANTYSTRESS jest skutecznym śriodkiem na ból głowy i czkawkę. ANTYSTRESS może być wykorzystany jako środek do walki z nałogami. W przypadku nałogu palenia papierosów, bo masaż palców pierścieniem ANTYSTRESS uwalnia od psychologicznego uzależnienia i wykorzystany jest jakoimitator rytuału palenia.

ANTYSTRESS można stosować przy treningu pamięci, jako środek pozwalający skupić się na zapamiętywanej informacji. W tym wypadku można go zaliczyć, jako wyrób mnemotechiczny. Znany przykład zawiązywania supełków, żeby zapamiętać coś, można zamienić na obracanie przyrządu do masażu na określonym palcu.

ANTYSTRESS mozna wykorzystać w intelektualnym rozwoju dziecka. Jedną z przyczyn powodującychopóznienie rozwoju intelektualnego dziecka, jest zahamowanie rozwoju ruchowej aktywności palców ręki. ANTYSTRESS jest metodą leczenia, rehabilitacji i profilaktyki różnych chorób organów wewnętrznych, ponieważ ma ręce i stopie znajdują się odpowiedniki wszystkich organów i systemów.

W myśl reguł medycyny Wschodu

Miejsca masażu są naukowo uzasadnione i potwierdzone termograficznymi netodami diagnostyki. Palce rąk i nóg są unikalnymi strefami nadromadzenia receptorów nerwowych. Stymulując je przyrządem do masażu ANTYSTRESS, aktywizujemy energetyczne wsparcie mózgu, możemy szybko rozlużnić się, usunąć zmęczenie i doznać przyjemnych odczuć. Podstawowy ruch to: „TAM I Z POWROTEM”.

Masaż dużego palca: profilaktyka i leczenie chorób płuc, skóry, bólów głowy, hemoroidów, rozwój siły woli, intelektu. 

Masaż wskazującego palca: regulacja funkcji jelit, aktywizacja procesu wydalania, normalizacja funkcji wątroby, zmniejszenie objawów zatrucia alkoholem, leczenie otyłości.

Masaż środkowego palca: regulacja stanu naczyń krwionośnych, nowmlizacja ciśnienia, polepszenie pamięci, sprawności w pracy, wzrost popędu seksualnego.

Masaż serdecznego palca: polepszenie stanu układu kostno-ruchowego, leczenie nerwobólów międzyżebrowych, podwyższenie reakcji wytrzymałościowych, rozwój fizycznych możliwości, polepszenie samopoczucia.

Masaż małego palca: leczenie i profilaktyka arytmii i bólów serca, rozwinięcie intuicji, ustąpienie zmęczenia nerwowego i leczenie chronicznych zaparć, zimnych rąk i nóg, chorób oczu.

Dodaj komentarz