Wyleczone przypadki

Zakres wybranych przypadków, które wyleczyliśmy w naszym gabinecie.
Pierwszym przypadkiem, który wam przedstawimy, jest:
Torbiel jajników
Pani Anna lat 34

Opis przypadku i diagnoza:
Pani Anna przyjechała do nas z torbielem na prawym jajniku. Pacjentka wykonała usg i tak ujawnił się jej problem. Nie chciała stosować terapii hormonalnej, więc szukała alternatywnych rozwiązań. W trakcie badania irydologicznego okazało się, że ma również problemy z wątrobą, nadwagę, problemy w kręgosłupem oraz znaczne zanieczyszczenie organizmu.
Leczenie:
Pacjentka wyraziła zgodę na wszelkie zaproponowane przez nas zabiegi. Jej terapia składała się z zabiegów: masażu+terapii manualnej, akupunktury i hirudoterapii, dodatkowo otrzymała od nas kilka preparatów ziołowych do zażywania i dietę oczyszczającą organizm.
Pacjentka przyjęła 15 pojedyńczych zabiegów masażu+ terapia manualna i akupunktury oraz 6 zabiegów hirudoterapii.
Rezultaty:
Po 3 tyg. diecie pacjentka straciła 8 kg wagi, stała się bardziej energiczna, częste bóle głowy i senność przestały występować, straciła również ochotę na niezdrowe jedzenie.
Po 3 miesiącach od terapii torbiel znacznie się zmniejszył i zmienił strukturę.
Po kolejnych 2 miesiącach torbiel zniknął całkowicie.
Gangrena
Pan Zdzisław 60 lat
Opis przypadku i diagnoza:
Kolejnego pacjenta do naszego gabinetu przyprowadziła córka, która wcześniej, gdy jej ojciec leżał w szpitalu zwróciła się do nas o pomoc, ponieważ Pan Zdzisław miał stwierdzoną gangrenę palców prawej stopy. W szpitalu chciano mu ją amputować, powiedzieliśmy, że możemy pomóc.
Leczenie:
Podjeliśmy bardzo szybką i intensywną terapię pijawkami i akupunkturą. Pacjent miał przystawiane nawet do 10 pijawek na chorą stopę. Przychodził do nas co drugi dzień.
Rezultaty:
Po leczeniu, przyszły efekty. Stopę udało się uratować. Panu Zdzisławowi ujęto tylko opuszki dwóch palców u chorej stopy. Obecnie ma się dobrze, a noga funkcjonuję poprawnie.
Rwa kulszowa i kamica nerkowa
Pan Piotr 62 lata
Opis przypadku i diagnoza:
Pan Piotr miał potwierdzoną kamicę nerkową, był pod stałym nadzorem urologów i wszystkie badania miał udokumentowane. Do naszego gabinetu przyszedł, aby wyleczyć rwę kulszową.
Leczenie:
Jego leczenie polegało na seriach zabiegów m.in. akupunktury, masaży, pijawek, diety itd. Wg. indywidualnego planu.
Rezulataty:
Rwa kulszowa została wyleczona, a po miesiącu przyszedł i powiedział, że po kolejnym badaniu nerek kamienie zniknęły.
Rwa kulszowa
Pan Mirosław 60 lat
Opis przypadku i diagnoza: Kolejnego pacjenta przywiozły 2 osoby ok. godz. 18:00 trzymając za ręce, ponieważ krzyczał z bólu. Okazało się, że złapała go rwa kulszowa.
Leczenie: Natychmiast został mu zrobiony masaż i zabieg akupunktury.
Rezulataty: Po zabiegach pacjent wstał i wrócił samodzielnie do domu. Później od czasu do czasu przychodził na masaże do naszego gabinetu.
Bezpłodność
Pani Maria 25 lat
Opis przypadku i diagnoza: Pacjentka zanim trafiła do naszego gabinetu, była i nadal nie mogła zajść w ciążę.
Leczenie: Przebyła u nas cała indywidualną terapię złożoną z zabiegów w naszym gabinecie m.in. akupunktura, pijawki, ziołolecznictwo itd.
Rezultaty: W krótkim czasie od naszego leczenia zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko.
Bezpłodność
Pani Beata 32 lata
Opis przypadku i diagnoza: Pacjentka również była po długotrwałym, przebytym leczeniu bezpłodności, które nie przyniosło żadnego skutku. Miała przeprowadzoną laparoskopię, miała usuwane narosty z jajowodów itd. Co nie dało żadnego skutku.
Leczenie: Przebyła u nas cała indywidualną terapię złożoną z zabiegów w naszym gabinecie m.in. akupunktura, pijawki, ziołolecznictwo itd.
Rezultaty: Po 1,5 roku spotkaliśmy ją na spacerze z dzieckiem w wózku
Przypadków bezpłodności w naszym gabinecie było bardzo dużo i wszystkie zakończyły się sukcesem!
Cukrzyca
Pan Tomek lat 49
Opis przypadku i diagnoza: Pacjent miał cukrzycę i przez cały czas przyjmował insulinę. Lekarze cukrzykom zabraniają leczyć się dietami i głodówkami.
Leczenie: W naszym gabinecie przebył całe leczenie włącznie z 7 dniami głodówki.
Rezultaty: Po leczeniu przez okres roku podczas kiedy mieliśmy z nim kontakt, wiemy że przez okres tego roku nie przyjmował insuliny w ogóle i czuł się bardzo dobrze.
Utrata węchu
Pani Natalia lat 56
Opis przypadku i diagnoza: Pacjentka straciła węch, przyszła do nas po długo przebytym katarze, przychodząc do nas już go nie miała, a jednak węch nie powrócił.
Leczenie: Naznaczono jej indywidualne leczenie naszymi metodami.
Rezultaty: Po kuracji odzyskała węch.
Nałogi
Do naszego gabinetu przychodziło mnóstwo ludzi uzależnionych od papierosów m.in. nałogowi palacze, palący już nawet 40 lat, od dzieciństwa itp. Jednak po naszym leczeniu przestawali palić. Leczenie zawierało głównie: psychoterapię, akupunkturę, masaże, zioła itd.
Przychodzili również ludzie leczący się od alkoholizmu, odbywali cała indywidualną terapię zawierającą głównie: psychoterapię, akupunkturę, masaże, zioła itd.
Pacjenci, którzy przychodzili do nas po pomoc, najczęściej byli już po przebytym nieudanym leczeniu konwencjonalnym i wielu wizytach u lekarzy i kiedy tracili już nadzieję trafiali do nas. Dlatego bardzo byśmy chcieli, aby ludzie myśleli o sobie i swoim zdrowiu i chcieli o niego dbać zawsze m.in. przeprowadzając regularną profilaktykę, nie tylko wtedy, kiedy choroba poważnie zagraża życiu.