Gabinet Zdrowie

Witamy w Naszym Gabinecie Medycyny Naturalnej! Nazywamy się Valentyna i Aleksander Yetsyk, lekarze chirurg i kardiolog, ukończyliśmy studia medyczne w Odessie. Pomagamy ludziom z Polski i za granicy od ponad 20 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że skierowaliśmy się w kierunku medycyny naturalnej, ponieważ wiemy, że to najskuteczniejsza i najmniej inwazyjna metoda leczenia, która pozwala zachować wewnętrzną stabilizację nie powodując głebokiego uszczerbku na zdrowiu przez stosowanie leków farmakologicznych. 

Stosujemy się do najbardziej skutecznej, najstarszej i sprawdzonej medycyny niekonwencjonalnej, która jako nauka pojawiła się pierwsza. Wówczas cały czas się rozwijamy i idziemy cały czas do przodu. Podstawę stanowią takie metody jak irydodyagnostyka, masaże, akupuntura, ziołolecznictwo, hirudoterapia, dietoterapia, oczyszczanie, jogaterapia i wiele innych pochodnych metod (o których szczegółowo możecie poczytać na naszej stronie).  

Pacjent przychodząc do nas na samym początku jest diagnozowany. Tym badaniem wstępnym oraz postawieniem diagnozy zajmuje się lekarz irydolog. Prowadzi badanie na podstawie tęczówki oka. Po dokładnym badaniu oraz określeniu diagnozy sporządza indywidualny plan leczenia. Każde leczenie u nas w gabinecie dostosowane jest szczegółowo i indywidualnie.  

Nasz gabinet jest pasją rodzinna, nam została przekazana wiedza od naszych przodków i my przekazujemy ją naszymdzieciom. Dodatkowo przez lata doświadczenia stworzyliśmy zespół specjalistów godnych zaufania. W chwili obecnej została otwarta filia naszego gabinetu w Warszawie. Teraz znajdujemy się i pomagamy naszym pacjentom w Ostrołęce i w Warszawie.  

Serdecznie Was zapraszamy  i pamiętajcie Największe Bogactwo na Świecie to Zdrowie.