Yoga

mamkyoga6Nazywam się Valentyna Yetsyk. Urodziłam się 6 kwietnia 1965 roku w Ukrainie w miejscowości pod nazwą Deleny w Odeskim regionie. Już od dawna mieszkam i pracuję jako lekarz w Polsce. Od dzieciństwa lubię pomagać ludziom, dlatego postanowiłam zostać lekarzem. Skończyłam Uniwersytet Medyczny w Odessie. Zdobyłam wieloletnie doświadczenie w szpitalach różnych miast Ukrainy.

Będąc juz doświadczonym lekarzem stwierdziłam, że oprócz medycyny konwencjonalnej, która nie zawsze jest w stanie wyleczyć choroby ludzkie na poziomie fizycznym, duchowym i psychicznym, istnieją inne, alternatywne sposoby leczenia i realizowania się. Ten mój popęd pomagać ludziom i doskonalić się przywiódł mnie w 2002 roku do Szkoły Hatha Joga na zajęcia doświadczonego seniora Jogi Jarosława Surganisa. Od tego pierwszego zajęcia zrozumiałam, że joga zmieniła moje życie na zawsze, i od tam tej pory dużo czasu poświęcam jodze. „ Joga – to nie tylko ćwiczenia, to jest gimnastyka oddechowa, to jest prawidłowe jedzenie, prawidłowe myśli, to jest filozofia, to są tajemnice, joga dla mnie – to jest tryb życia...”

Swoje pierwsze zajęcie z jogi jako nauczyciel przeprowadziłam w 2008 roku w Ostrołęce dzięki kilku moim przyszłym uczniom, które znali, że aktywnie praktykuję jogę. Pragneli się nauczyć jak być zdrowym na poziomie fizycznym, duchowym i mentalnym. Po krótkim czasie byłam na warsztatach Konrada Kocioła oraz uczestniczyłam w ogólnopolskich konwencjach Jogi z Gabriellą Giubilaro. W 2009 roku ukończyłam międzynarodowy kurs Sivanandy Yogi Vedanta w Polsce. Moimi mistrzami są Swami Sivananda i Swami Vishnudewananda.

Aktualnie w naszej Szkole OM Jogi praktykują i realizują się wiele ludzi. 

 

KONTAKTY

w OSTROŁĘCE:

ul. D. Majewskiego 7

Tel.: (29) 307 04 40

Kom. 602 706 932

Kom. 692 535 264

w WARSZAWIE:

ul. Podleśna 40/lok 33

Kom. 532-732-688

Kom. 507-703-216

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny rejestracji:

Pn-Pt 9:00-19:00 

Sobota: 9:00-14:00

Nowości

jalaneti

PŁukanie nosa-

JALA-NETI! 

Jala Neti - płukanie nosa

Propozycje

vitafon 2Wibroakustyka –

nowy kierunek w medycynie

urządzenie Vitafon2

Aktualności

netravasti1

Netra Vasti – 

oczyszczanie oczu

 Netra Vasti - oczyszczanie oczu