Gabinet Zdrowie

Witamy w Naszym Gabinecie Medycyny Naturalnej!
 
Nazywamy się Valentyna i Aleksander Yetsyk, lekarze chirurg i kardiolog, ukończyliśmy studia medyczne w Odessie. Pomagamy ludziom z Polski i za granicy od ponad 20 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że skierowaliśmy się w kierunku medycyny naturalnej, ponieważ wiemy, że to najskuteczniejsza i najmniej inwazyjna metoda leczenia, która pozwala zachować wewnętrzną stabilizację nie powodując głebokiego uszczerbku na zdrowiu przez stosowanie leków farmakologicznych.
 
Stosujemy się do najbardziej skutecznej, najstarszej i sprawdzonej medycyny niekonwencjonalnej, która jako nauka pojawiła się pierwsza. Wówczas cały czas się rozwijamy i idziemy cały czas do przodu. Podstawę stanowią takie metody jak irydodyagnostyka, masaże, akupuntura, ziołolecznictwo, hirudoterapia, dietoterapia, oczyszczanie, jogaterapia i wiele innych pochodnych metod (o których szczegółowo możecie poczytać na naszej stronie). 
 
Pacjent przychodząc do nas na samym początku jest diagnozowany. Tym badaniem wstępnym oraz postawieniem diagnozy zajmuje się lekarz irydolog. Prowadzi badanie na podstawie tęczówki oka. Po dokładnym badaniu oraz określeniu diagnozy sporządza indywidualny plan leczenia. Każde leczenie u nas w gabinecie dostosowane jest szczegółowo i indywidualnie. 
 
Nasz gabinet jest pasją rodzinna, nam została przekazana wiedza od naszych przodków i my przekazujemy ją naszym dzieciom. Dodatkowo przez lata doświadczenia stworzyliśmy zespół specjalistów godnych zaufania. W chwili obecnej została otwarta filia naszego gabinetu w Warszawie. Teraz znajdujemy się i pomagamy naszym pacjentom w Ostrołęce i w Warszawie
 
Serdecznie Was zapraszamy  i pamiętajcie Największe Bogactwo na Świecie to Zdrowie.
 na sajt
 
 

KONTAKTY

w OSTROŁĘCE:

ul. D. Majewskiego 7

Tel.: (29) 307 04 40

Kom. 602 706 932

Kom. 692 535 264

w WARSZAWIE:

ul. Podleśna 40/lok 33

Kom. 532-732-688

Kom. 507-703-216

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny rejestracji:

Pn-Pt 9:00-19:00 

Sobota: 9:00-14:00

Nowości

jalaneti

PŁukanie nosa-

JALA-NETI! 

Jala Neti - płukanie nosa

Propozycje

vitafon 2Wibroakustyka –

nowy kierunek w medycynie

urządzenie Vitafon2

Aktualności

netravasti1

Netra Vasti – 

oczyszczanie oczu

 Netra Vasti - oczyszczanie oczu