YOGA NIDRA

Na czym polega YOGA NIDRA?

 

NIDRA oznacza „sen”, więc YOGANIDRA to „sen jogina”. Jest to jeden ze stanów,osiąganych podczas praktyki hatha-jogi, pośredni między snem a czuwaniem.

Towarzysząca głębokiej relaksacji cisza jest próbą opisania istoty doświadczenia YOGI NIDRY w kategoriach nie tylko braku negatywnych bodźców czy braku hałasu, ale również braku tych bodźców, które napędzają nasze myśli, wyobrażenia i emocje. Z drugiej strony nie oznacza to, że w czasie doświadczenia YOGI NIDRY nie ma dźwięków, myśli, emocji i wyobrażeń.

One są, ale ich natura jest głębsza i prawdziwsza. Ukazują się w momentach spokoju i wewnętrznego wyciszenia, toteż nie powodują chaosu i dysharmonii.

 

W kilku słowach o efektach YOGA NIDRA:

-rozluźnienie psycho-fizjologicznego systemu

- odbudowa siły umysłu i ciała

-likwidacja i profilaktyka takich chorób jak: nadciśnienie, astma, cukrzyca, nerwica, alergia, migreny, wrzody żołądka i dwunastnicy, nowotwory, problemy itd.

-obniżenie zapotrzebowania na sen

-terapia bezsenności

-powiększa efektywność w nauce

-likwiduje blokady psychologiczne: strachy, fobie i kompleksy

 YOGA NIDRA Przynosi w życie człowieka radość, satysfakcję i rozbudza wrodzony wewnętrzny umysł. A co ważne przynosi nienaruszalna wiarę w siebie!

Zajęcia YOGA NIDRA odbywają się w naszej szkole regularnie,terminy są podawane na naszej stronie :www.zdrowiejoga.pl lub na naszym profilu na facebooku :https://www.facebook.com/GabinetZdrowie/

 

KONTAKTY

w OSTROŁĘCE:

ul. D. Majewskiego 7

Tel.: (29) 307 04 40

Kom. 602 706 932

Kom. 692 535 264

w WARSZAWIE:

ul. Podleśna 40/lok 33

Kom. 532-732-688

Kom. 507-703-216

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny rejestracji:

Pn-Pt 9:00-19:00 

Sobota: 9:00-14:00

Nowości

jalaneti

PŁukanie nosa-

JALA-NETI! 

Jala Neti - płukanie nosa

Propozycje

vitafon 2Wibroakustyka –

nowy kierunek w medycynie

urządzenie Vitafon2

Aktualności

netravasti1

Netra Vasti – 

oczyszczanie oczu

 Netra Vasti - oczyszczanie oczu